+++Prodaja župnih kalendara od ove nedjelje 17.11.nakon mise u sakristiji ili u uredovno vrijeme na župnom uredu+++

Župa Svetog Jurja na Bregu

Pleškovec  29 a

40311 Lopatinec

vlč. Ivica Puškadija ml., župnik

Vikendom,blagdanom i ponedjeljkom Ured ne radi!

UTORAK:

SRIJEDA:

16.00.-18.00.

ČETVRTAK:

PETAK:

8.00 - 9.00

Dogovori za vjenčanje, krštenje, izdavanje potvrda, krsnih listova i sl. mogu se obaviti u uredovno vrijeme!

Hitni slučajevi teški bolesnik, sprovod mogu se prijaviti u bilo koje vrijeme, na broj tel.040/855-315

P.S. Umoljavate se da prilikom krštenja, ukopa, izdavanja bilo kakvih potvrda sa sobom ponesete Obiteljsku knjižicu! Hvala!

vlč. Ivica Puškadija, župnik