+++Vjerunauk firmanici u subotu 14.12. u 7.30., a prvopričesnicu u 8.30. u crkvi +++

U župnoj crkvi u Selnici, 16. studenog 2019. godine, održan je deveti susret zborova našeg dekanata, na kojem su sudjelovali zborovi iz župe Macinec, Mursko Središće, zborovi domaćina i naš mješoviti zbor, te muška vokalna skupina.

Nakon zajedničke pjesme „Svi kliknimo Kristu“ i pozdravnog govora domaćeg župnika,

vlč. Tomislava Leskovara, svaki od ansambala izveo je dvije skladbe, radosno predstavljajući svoj trud i umijeće pjevanja, koje nije samo za ovakva događanja, već za svaku nedjelju gdje pjevači svojim glasovima prate liturgijska događanja.

Dakako, ovo su posebni susreti u kojima se izmjenjuju pjevačka i životna iskustva, susreti duhovnog ispunjenja, susreti zajedništva i ljubavi u pjesmi i slavljenju Boga, a da bismo to i dokazali na samom kraju svi zapjevasmo „ Tebe Boga hvalimo“.

Cijelo prekrasno večer završeno je zajedničkim domjenkom u Domu kulture Selnica.

Radosno isčekujući slijedeći susret u mislima su nam riječi pjesme koju je izvela naša

muška vokalna skupina:

„To je moj život, pjesma je to, hvaliti Tebe, o Bože moj!“

H.M.