07.02.- 09.03. Trodnevnica u čast Bl. Alojziju Stepincu

Mise u 18.00. petak i subotu, a zadnji dan po nedjeljnom rasporedu.

Svakog dana prilika za svetu ispovjed pola sata prije mise, tematska propovjed sa naglaskom na život i djelo Bl. Alojzija Stepinca, a na kraju mise molit ćemo litanje za skoro proglašenje svetim našeg Bl. Alojzija Stepinca!

Važno se i prisjetiti  da naša župna crkva čuva relikviju Bl. Alojzija Stepinca koju je kod posvete naše crkve u oltar pohranio mons. Josip Mrzljak 16.05.2016.

Link na posvetu crkve

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

09.02.2020. Crkva slavi Svjetski dan braka posvećen bračnim parovima, muževima i ženama kao stupovima obitelji, a obitelj  je temelj Crkve i društva. Stoga pozivam kao župnik  Vas dragi roditelji da nađete vremana i da dođete zajedno sa svojom djecom na jednu od misa  ili u 7.30. ili u 10.30. u župnu crkvu, ili u 9.00. u Zasadbreg,  a da čujete svjedočanstvo obiteljskog života s Kristom kroz kušnje i izazove bračnog para Krznarić iz Šenkovca.

Vjerujem da bude poučno za sve one koji se odluče doći! Radujem se susretu sa Vama!

Vaš župnik