+++ 31.10. 2020. Župna kateheza prvopričesnike u 9.00. I grupa, II grupa u 9.45.,firmanici u 17.45. u crkvi +++

Najsvetiji četvrtak...Vrijeme najvećih otajstava naše vjere...Vazmeno trodnevlje: Veliki četvrtak,Veliki petak i Velika subota...Vrijeme prijelaza iz ropstva grijeha i smrti, u slobodu djece Božje, po Isusovoj muci, smrti i uskrsnuću. Na današnji dan, na posljednjoj večeri, ustanovio si euharistiju - svetu misu i svećenički red. Hvala ti što si po ovim sakramentima i danas, na poseban način, prisutan, živ, među nama. Hvala Ti Gospodine, za tvoju agoniju, što si je podnio za nas, za mene, za svakoga čovjeka... Po svojoj si nas pregorkoj muci i smrti otkupio i spasio.