ŽUPA SVETI JURAJ NA BREGU

Get Adobe Flash player
+++ +++

Isus je uznesen, a apostoli se s Maslinske gore vraćaju na Sion, u dvoranu Posljednje večere gdje postojano mole sa prvim kršćankama i Isusovom Majkom Marijom. Blizu je vihor, vatra, živa voda koja će dati novi početak nakon potpunog sloma apostolskih, ljudskih snaga i poimanja. Dođi Duše Sveti i ražari naša srca. Vrati nam snagu! Vrati nam žar! Vrati nam ljubav! Vrati nam svježinu početka i vodi nas. Dodirni svojom snagom sve koji ovo čitaju...

Obavijesti o smrti

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Crkva iz zraka

  • An Image Slideshow

Molitva Majci Božjoj Lauretanskoj

MOLITVA MAJCI BOŽJOJ LAURETANSKOJ, ZAŠTITNICI ŽUPE SV. JURAJ NA BREGU

Presveta Bogorodice! Tvoj sveti lik nije uništen u urušenju Crkve.
Čudesno sačuvan postao nam je znakom da ti u srcu  naše župe želiš na osobit način biti prisutna kao Zaštitnica i Utočište svima koji ti povjere svoje tjeskobe i nade, svoje boli i brige. Ohrabreni tim znakom, puni pouzdanja i pobožnosti, tvome Srcu povjeravamo i predajemo svako dijete i sve mlade, bolesnike i patnike, siromahe naše župe i Domovine.
Pohodi sve naše obitelji i uvedi u njih jedinoga Spasitelja Isusa Krista da budu zdrave, vjerne i potomstvom blagoslovljene.

Marijo Lauretanska, moli za nas i moli s nama za mir u našoj ispaćenoj Domovini, da kroz sve poteškoće i opasnosti života sretno stignemo u radost Presvetoga Trojstva, da ga hvalimo i slavimo u sve vijeke vjekova.
Amen.

Majko Božja Lauretanska- moli za nas!

Panorama crkve

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Laudato TV

  • An Image Slideshow

40 dana za život

  • An Image Slideshow