+++ Susret budućih mladenaca koji se planiraju vjenčati ove godine u našoj župi, susret je bio zakazan 09.01.2021. odgađa se za 06.02.2021. u 18.00. u Crkvi +++

Dragi župljani, sestre i braćo, ljudi dobre volje!

Dok Nova godina kuca na vrata ne smetnimo s uma ono najvažnije! Četri su stvari kojima povratka nema! Izgovorena riječ, protekli život, odapeta strijela i ne iskorištena prilika! Neka u Novoj godini bude što manje suvisno i nepropišljeno izgovorenih rijeći, beskorisno utrošenog vremena koje možemo iskoristiti za uveseljavanje drugih, manje odaslanih strijela koje ranjavaju srca naših najbližih i što manje propuštenih prilika prema našim prijateljima i najbližima za kojima je često puta prekasno počinjemo žaliti jer su izgubljene zauvijek!

S tim mislima želim Vam sretnu, uspješnu i blagoslovljenu Novu godinu, puno zdravlja mira i Božjeg blagoslova svima Vama od onih najmlađih do najstarijih.

A u molitvama preporučam dobrom Bogu i našoj Nebeskoj majci Mariji sve Vas!

Vaš župnik Ivica

***************************************************************

ŽUPNA STATISTIKA ZA 2020.

-         KRŠTENIH: 29 (15 dječaka, 14 djevojčica)

-         UMRLIH: 52 (23 muškaraca, 29 žena): 38 sa sakramentima, 14 bez sakramenata

-         VJENČANIH: 8 parova

-         FIRMANIKA: 38