++++++16.12.2018.Vjerunauk firmanika u 8.00. prvopričesnika u 9.00.+++Radionica za druge razrede 8.00.-10.00. 2a, 10.00. -12.00. 2b i 2c na župnom dvoru dobro došli!!! +++

Božićni koncert

26.12. na Sv. Stjepana održan je u domu kulture "Jurica Murai", u organizaciji Pjevačkog zbora "Sveti Juraj na Bregu", sada već tradicionalni Božićni koncert.
Na koncertu su nastupali brojni izvođači: mješoviti pjevački zbor Sv. Juraj na Bregu, muška vokalna skupina, vokalno - instrumentalni ansambl "Svjetlost", kvintet Horvat, mali dječji zbor (prvopričesnici), dječji zbor, djeca iz vrtića "Žibeki" (Brezje) i KUU Zasadbreg sa svojim pjevačima i tamburašima koji su glazbeno popratiti pojedine pjesme. Ovom prilikom zahvaljujemo se svim izvođačima, ali i svim posjetiteljima koji su svojim dolaskom uvelićali ovo slavlje.