SUSRET MLADIH

U ŽUPI SVETOG JURJA

SVAKI ČETVRTAK U 19.30.OD VELJAČE MJESECA

U DVORANI ŽUPNOG UREDA

I našu mladež pokušavamo okupiti u okviru župne zajednice.

Pozivam mlade koji su do sada dolazili – nastavite dolaziti.
Pozivam prošlogodišnje krizmanike (a sada srednjoškolce) – pridružite nam se.
Pozivam mlade koji su završili srednju školu – i za vas ima mjesta.
Ovaj susret nije školsko predavanje, nego prigoda za druženje i govor o temama koje zanimaju sudionike, a povezane su s vjerom. Ukoliko bude dovoljan broj zainteresiranih, pokušat ćemo napraviti dvije grupe – jednu za mlađu mladež, a drugu za stariju mladež (maturante i starije). Dođi, slušaj, pitaj!