RKT. ŽUPA SVETOG JURJA

PLEŠKOVEC 29, 40311 LOPATINEC

Nedjeljom, blagdanom i ponedjeljkom ured ne radi!

UTORAK:

SRIJEDA:

8.00 - 9.00 h

16.00 - 17.00 h(zimsko vrijeme)

17.00.-18.00.(ljetno vrijeme)

ČETVRTAK:

PETAK:

SUBOTA

10.00.-11.00.

Dogovori za vjenčanje, krštenje, izdavanje potvrda, krsnih listova i sl. mogu se obaviti u uredovno vrijeme! Umoljavate se da tom prilikom donesete obiteljsku knjižicu.

Hitni slučajevi teški bolesnik, sprovod mogu se prijaviti u bilo koje vrijeme, na telefon 040 855 315