OBAVJESTI ZA NAŠE GODIŠNJE HODOČAŠĆE NA MARIJU BISTRICU 06.07.2014.

• U 5.00. AUTOBUSI ĆE PO UOBIČAJNIM MJESTIMA KUPITI ŽUPLJANE PO SELIMA, A U 6.00 POLAZAK ISPRED CRKVE, TE KREĆEMO PUT MARIJE BISTRICE
  • DOLASKOM NA MARIJU BISTRICU ŽUPA SV. JURAJ NA BREGU NAĆI ĆE SE KOD KIPA IVANA PAVLA II NA PROSTORU CRKVE NA OTVORENOM, TE BI FORMIRALI PROCESIJU I OBAVILI ULAZNU PROCESIJU KAO ŽUPA (OTPRILIKE NEGDJE OKO 7.30-8.00.)
  • NAKON TOGA IMATE MOGUĆNOST PRISTUPITI POJEDINAČNOJ SV. ISPOVJEDI
  • U 9.30. ZAJEDNIČKI KRIŽNI PUT SVIH HODOČASNIKA PRISTIGLIH NA MARIJU BISTRICU
  • 11.00. SREDIŠNJA MISA U CRKVI NA OTVORENOM, MISU PREDVODI MONS. JOSIP MRZLJAK-VARAŽDINSKI BISKUP
  • 15.30. OPROŠTAJNA PROCESIJA NAŠE ŽUPE, NAĆI ĆEMO SE KOD GLAVNOG ULAZA, TJ. LIJEVO KOD DRVENOG KIPA SVETACA I MUČENIKA HRV. NARODA, FORMIRAMO PROCESIJU I NAKON TOGA ULAZIMO NA OPROŠTAJNU PROCESIJU U BAZILIKU