Predstavljanje krizmanika

Na 5.korizmenu nedjelju pod poldanjom misom, naši ovogodišnji krizmanici imali su predstavljanje župnoj zajednici. Ukupno njih pedesedevetero. Nakon uvoda u misu slijedilo je prozivanje svakog poimence te krizmanik odgovara svoj:» Evo me». Time su se predstavili i ušli u bližu pripravu za podjelu Sv. Potvrde.

Ujedno su i pred okupljenom zajednicom ispovjedili glasno Apostolsko vjerovanje, priznavajući svoju zrelost i vjeru u Trojedinog Boga te ono što nalaže vjerovati Sveta Majka Crkva. Na misu su krizmanici molili molitvu vjernika osobito za sebe, svoje roditelji i okupljenu zajednicu. Nakon mise bio je roditeljski sastanak za krizmanike.

link na popis krizmanika