22.09. 2016. U posjet našoj župi došli djelatnici, profesori, prorektori  i rektor dr. sc. Željko Tanjić iz Hrvatskog katoličkog sveučilišta u Zagrebu. Nalaze se na dvodnevnom razgledavanju Međimurja, a  upoznaju bogatu prošlost u gradu Zrinskih,i Međimurju, vrijedne ljude, ljepotu prirode. Jučerašnjeg dana upoznali su Donje Međumurje , a danas imaju u planu pogledati brdoviti dio Međimurja.

Najbolji počatak zasigurno je ova župa zbog bogate prošlosti,a i  najvećeg vrha Međimurja. Župnik vlč. Puškadija u crkvi je srdačno pozdravijo prisutne, nakon kratkog upoznavanja za prošlošću ove župe, posebno je župnik  istakno da u sadašnosti ima više rođenih nego umrlih,  te da samim time župa ima svjetlu budučnost.  Potom su razmjenjeni darovi između župnika Puškadije koji je rektoru poklonio pretisak Darovnice Nikole Zrinskog Sigetskog, CD našeg župnog zbora, te ciglicu kao suvenir naše župe.  Rekotor je poklonio župi  knjigu  Rektorski lanac Hrvatskog katoličkog sveučilišta, i druge poklone. Zajedničkom fotografijom ovjekovječili smo ovaj susret ispred slike Gospe Lauretanske, izmolivši posvetnu molitvu i zapjevavši pjesmu na čast Majci našoj.

Molimo i Bogorodičin zagovor za Hrvatsko katoličko sveučilšte.