O B A V I J E S T I

Svaki prvi utorak od 08.00 do 10.00 sati u prostoriji Caritasa bit će mjerenja tlaka i šećera u krvi.

Svake prve srijede u prostorijama mjesnog odbora u Zasadbregu od 08.00 do 10.00 sati bit mjerenje tlaka i šećera u krvi

Cijenjenim župljanima koji žele donirati odjevne predmete za Caritas!

Od srca hvala na vašoj toploj brizi o osjećaju za one koji su u potrebi. nažalost, naš župni Caritas nije za sada u mogućnosti prihvaćati odjevne predmete zbog pomanjkanja prostora za tu namjenu.

Sve vaše odjevne predmete koje ste namijenili pokloniti možete predati na BISKUPIJSKI CARItAS. Pavlinska ulica broj 4 , Varaždin.

Broj telefona 042-321 205

Hvala na vašoj dobroti i razumijevanju.

CARISTAS ŽUPE SV. JURAJ NA BREGU