ŽUPA SVETI JURAJ NA BREGU

Get Adobe Flash player
+++ Subota 20.10. Župna kateheza firmanici U 7.30., prvopričesnici u 9.00. +++
Treće nedjelje došašća župnoj zajednici su se predstavili ovogodišnji kandidati za primanje sakramenta potvrde.Svojim odgovorom: "Evo me" , nakon prozivanja njihovog imena,  iskazali su iskrenu želju za primanje sakramenta Potvrde, kako bi darom Duha Svetoga kao pravi svjedoci Kristovi, riječju i djelom, širili i branili vjeru te hrabro ispovijedali ime Isusovo i nikad se ne stidili Njegova Križa.
Pratimo ih molitvom na tom putu priprave
​, a naš nebeski Otac neka ih svojim Duhom vodi na svim njihovim putovima
te ih ohrabri da  budu mladići i djevojke koji će odvažno svjedočiti Evanđelje.


  • An Image Slideshow

Molitva Majci Božjoj Lauretanskoj

MOLITVA MAJCI BOŽJOJ LAURETANSKOJ, ZAŠTITNICI ŽUPE SV. JURAJ NA BREGU

Presveta Bogorodice! Tvoj sveti lik nije uništen u urušenju Crkve.
Čudesno sačuvan postao nam je znakom da ti u srcu  naše župe želiš na osobit način biti prisutna kao Zaštitnica i Utočište svima koji ti povjere svoje tjeskobe i nade, svoje boli i brige. Ohrabreni tim znakom, puni pouzdanja i pobožnosti, tvome Srcu povjeravamo i predajemo svako dijete i sve mlade, bolesnike i patnike, siromahe naše župe i Domovine.
Pohodi sve naše obitelji i uvedi u njih jedinoga Spasitelja Isusa Krista da budu zdrave, vjerne i potomstvom blagoslovljene.

Marijo Lauretanska, moli za nas i moli s nama za mir u našoj ispaćenoj Domovini, da kroz sve poteškoće i opasnosti života sretno stignemo u radost Presvetoga Trojstva, da ga hvalimo i slavimo u sve vijeke vjekova.
Amen.

Majko Božja Lauretanska- moli za nas!

Panorama crkve

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Laudato TV

  • An Image Slideshow

40 dana za život

  • An Image Slideshow

Tko je Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 54