Treće nedjelje došašća župnoj zajednici su se predstavili ovogodišnji kandidati za primanje sakramenta potvrde.Svojim odgovorom: "Evo me" , nakon prozivanja njihovog imena,  iskazali su iskrenu želju za primanje sakramenta Potvrde, kako bi darom Duha Svetoga kao pravi svjedoci Kristovi, riječju i djelom, širili i branili vjeru te hrabro ispovijedali ime Isusovo i nikad se ne stidili Njegova Križa.
Pratimo ih molitvom na tom putu priprave
​, a naš nebeski Otac neka ih svojim Duhom vodi na svim njihovim putovima
te ih ohrabri da  budu mladići i djevojke koji će odvažno svjedočiti Evanđelje.