Crkveni zbor je i ove godine na Štefanje održao svoj tradicionalni, 11. po redu, božićni koncert u našoj župnoj crkvi. Koncert su započeli tamburaši i ženska vokalna skupina KUU Zasadbreg izvedbom pjesme Siniše Leopolda „Štefanje“. Nakon njih su pred publiku stupili naši najmlađi izvođači, dječji crkveni zbor, koji su oduševili publiku svojim pjevanjem i iskazanom radošću u pjevanju. Slijedio je nastup muške vokalne skupine, a zatim i mješovitog zbora. Neke su skladbe bile pjevane a capela, a neke uz instrumentalnu pratnju Jelene Horvat na orguljama, Hane Perko na saksofonu, Lucije Šajnović na flauti te Nenada Šajnovića na trubi i harmonici. Na kraju, svi smo zajedno otpjevali pjesmu Ivice Pepelka „Fala ti Bože“ koju su zapjevali i svi prisutni posjetitelji koncerta. Crkva je bila puna, a svi posjetitelji su dobili na dar malenog Isusa u orahovoj ljusci koje je izradila članica zbora Irena Rešeta. Raduje nas što su uz naše župljane posjetitelji koncerta došli i iz okolnih župa, ali i iz Zagreba. Koncert je osmislio i u djelo proveo voditelj svih naših sekcija zborova kantor Milovan Horvat.

Nakon koncerta bio je upriličen domjenak za izvođače i posjetitelje koncerta, a u njegovoj realizaciji su nam pomogle članice Udruge žena Lopatinec.