Dana 18. siječnja ove godine župnik sa bližim suradnicima posjetio je Dnevni boravak: “Dr. Antun Bogdan“ u Čakovcu. Tom prilikom u ugodnom razgovoru voditeljica gđa.Katarina Hoblaj u kratko nam je predstavila rad djelatnika i djece koja borave u dnevnom boravku, kao i mladih volontera koji žele aktivno sudjelovati u radu i rastu djece.

Predata je donacija za potrebe djece sa teškoćama u razvoju u iznosu od 2000 kn.  Dar je skupljen na dječjoj misi na blagdan Isusova rođenja, u već tradicionalnoj božićnoj  akciji Ljubljenje betlehemskog djeteta  kada djeca daruju djecu  istomenog doma. Hvala župljanima, našim  roditeljima, koji zahvaljuju na vlastitom djetetu, te svojim darom pomažu drugima.

I ovom prilikom voditeljica je zahvalila župljanima naše župe na daru u vidu Zahvalnice  kojom pokazujemo osjećaj za bližnjega djelotvornom ljubavlju na djelu. Neka Bog blagoslovi vesela darivatelja!