"Pisano je: Ne živi čovjek samo o kruhu nego o svakoj riječi što izlazi iz Božjih usta."

Mt 4,4

VII. Križni put održat će se u subotu 11. ožujka ove godine. Početak je u  župnoj crkvi u 7.30. sa sv. misom, a potom ćemo proći svih naših devet sela i moliti za našu župnu zajednicu, sve župljane od onih najmlađih do onih najstarijih! Posebno svima u molitve stavljam naše bolesne, starce i starice!

Neka u korizmenom duhu skromnosti budu i naša tzv. “čašćenja na postajama“ koja su običaj da se počasti one koji su se odlučili ići na križni put. U nadi da ovaj tjedan i u našoj župi bude prožet željom crkve, pozivam Vas da se odazovete u subotu gdje ćemo biti svjedoci Kristovi, pokazujući svijetu živu Crkvu!

U slučaju nevremena Križni put se odgađa!

Radujem se Vašem dolasku!

Vaš župnik