Na blagdan svetog Josipa Radnika u župi Svetog Jurja na Bregu podijeljen je sakrament svete potvrde. Potvrđenici su u svečanom i dostojanstvenom raspoloženju u euharistijskom slavlju  preko ruku prečasnog Mirka Horvatića primili dar Duha Svetoga. Tim sakramentom ovogodišnji potvrđenici su potvrdili svoju vjeru u kojoj su kršteni te su time svojom odlukom rekli da dopuštaju i žele da Gospodin bude prisutan u svim dijelovima i trenucima njihova života. Da žele da ide s njima i da ispred te da im Duh Sveti daje snage i hrabrosti da riječju i djelom  žive vjeru, hrabro ispovijedaju Ime Kristovo te se ne postide Njegova križa.

"Dođi Duše Sveti, životna radosti, otjeraj strahove iz našeg života da osjetimo da si s nama.

U svim trenucima našega života neka nas ispuni tvoja snaga."