+++Dragi župljani ponovno možete pročitati duhovnu misao za svaku nedjelju u rubrici Kutak za dušu koje piše Mijo Rak, toplo preporučam +++ Roditeljski sastanak prvopričesnika u Nedjelju 20.10.u 10.30. +++

Povjeri Isusu život svoje duše...
"Doista, poput ovaca lutaste, ali se sada obratiste k pastiru i čuvaru duša svojih."(1Pet 2,25)
U molitvi učimo "čuti" glas Isusa - našega Pastira. On je svoj život darovao na križu za nas. Otkupljeni smo njegovom krvlju. Kradljivac (svatko tko gleda samo svoje sebične interese) ubija, otima, gleda samo na sebe, a pastir daje život za ovce. Isus je došao dati nam život u izobilju jer on je pastir naše duše. Povjerimo mu danas život svoje duše, duše naših najbližih i cijeloga svijeta. Tko njega nađe naći će smisao i ljepotu, naći će život. To ti želim, dragi čitatelju, tko god ti bio.
Molimo danas na poseban način za svoje svećenike. Nismo ni svjesni koliko su oni bogatstvo, bez obzira na ljudske slabosti kojima su i sami podložni. Život bi nam bez njih bio puno siromašniji, naša mjesta bila bi puno praznija. Molimo za svoje pastira na dan Dobrog Pastira Isusa!