U subotu 06. svibnja u Malom Mihaljevcu održano je proštenje u čast Svetom Florijanu. Ove godine po prvi put misa se održala u novoizgrađenoj, ali još nedovršenoj, kapelici koja će biti posvećena Svetom Florijanu. Župnik Ivica Puškadija u pratnji ministranata i vatrogasaca iz Malog Mihaljevca stigao je u svečanoj procesiji u kapelicu gdje je započeo svetu misu. Na početku mise župnik Puškadija najprije je blagoslovio zvono postavljeno u zvonik kapelice, a koje je poklon župe. Od danas će napokon i mještane Malog Mihaljevca ujutro buditi zvuk zvona te ih pozivati na molitvu u podne i navečer. U svojoj propovjedi župnik se osvrnuo i opisao mučenički život Svetog Florijana koji je i zaštitnik svih vatrogasaca. Misno slavlje pratilo je mnoštvo vjernika iz Malog Mihaljevca i okolnih sela, dok su pjevanje popratili pjevači crkvenog zbora te tako uzveličali taj svečani događaj. Zahvaljujemo se crkvenom odboru kapelice u Malom Mihaljevcu na lijepo organiziranom proštenju.