OBAVJESTI ZA NAŠE GODIŠNJE HODOČAŠĆE NA MARIJU BISTRICU 01.07.2017.

CIJENA KARTE PO OSOBI 50.KN,UPISI U TJEKU U SAKRISTIJI U CRKVI PRIJE I NAKON MISE, ILI NA ŽUPNOM DVORU U UREDOVNO VRIJEME, A ZA ZASADBREG KOD ZVONARICE

• U 5.00. AUTOBUSI ĆE PO UOBIČAJNIM MJESTIMA KUPITI ŽUPLJANE PO SELIMA:
  • I AUTOBUS IDE KROZ OKRUGLI VRH, VUČETINEC, KROZ LOPATINEC KOD KIŠA IZLAZI VAN DOLAZI DO CRKVE
  • II AUTOBUS IDE KROZ BREZJE, MALI MIHALJEVEC, ZASADBREG,FRKANOVEC, PLEŠKOVEC PO GL. CESTI DO CRKVE
  • A U 6.00 POLAZAK ISPRED CRKVE, TE KREĆEMO PUT MARIJE BISTRICE
  • DOLASKOM NA MARIJU BISTRICU ŽUPA SV. JURAJ NA BREGU NAĆI ĆE SE KOD KIPA SV. IVANA PAVLA II NA PROSTORU CRKVE NA OTVORENOM, TE BI FORMIRALI PROCESIJU I OBAVILI ULAZNU PROCESIJU KAO ŽUPA (OTPRILIKE NEGDJE OKO 7.30-8.00.)
  • NAKON TOGA IMATE MOGUĆNOST PRISTUPITI POJEDINAČNOJ SV. ISPOVJEDI
  • U 8.30. ZAJEDNIČKI KRIŽNI PUT SVIH HODOČASNIKA PRISTIGLIH NA MARIJU BISTRICU