Unatoč lošem vremenu i kiši koja je padala do pred sam polazakte uz blagoslov župnika Ivice Puškadije, krenuli smo na hodočašće pješice u Ludbreg sa 16 sudionika na put dug 35 km. U Podbrestu smo sustigli prijatelje iz Župe Sv. Petra i Pavla iz Mačkovca te putovanje nastavili u još boljem raspoloženju i duhu zajedništva. Oko 8 sati ujutro stigli smo na odredište, pohodili crkvu, sudjelovali u procesiji i na misi. Hvala svima na sudjelovanju u organizaciji hodočašća, sudionicima i koji su nam bili podrška.

Predsjednik DVD Lopatinec

Danijel Vinković