Ja, Miro Denac rođen sam 17.03.1993. godine u Varaždinu. Dolazim iz Župe sv. Martina biskupa, Donja Voća. Završio sam Srednju strukovnu školu „Arboretum Opeka“ u Marčanu te stekao zvanje poljoprivrednog tehičara-hortikulturista. Pohađao sam i Srednju Glazbenu školu u Varaždinu smjer glazbene teorije. Fakultativno sam u istoj školi pohađao satove orgulja, klavira i solo pjevanja. Nakon završene srednje škole, odazvao sam se Kristovu pozivu i došao u Nadbiskupsko bogoslovno sjemenište u Zagrebu te upisao Katolički bogoslovni fakultet koji privodim kraju.

Po rukama mons. Vlade Košića, biskupa Sisačkog, 14. prosinca 2013. godine primio sam službu lektora. Po biskupu Požeškom, mons. Antunu Škvorčeviću, 12.prosinca 2014. postavljen sam u službu akolite. U listopadu 2014. godine primljen sam među kandidate za svete redove đakonata i prezbiterata. Odlukom Varaždinskog biskupa, mons. Josipa Mrzljaka poslan sam na vašu župu sv. Jurja na Bregu na župni praktikum, na stjecanje pastoralnog iskustava.

Radujem se zajedničkoj suradnji na dobro cijele župne zajednice, preporučam se u vaše molitve.

bogoslov Miro Denac