U subotu 02. prosinca 2017. uoći Prve nedjelje došašća župna zajednica proslavila je zajedno sa osamdesetogodišnjacima i drugim dobnim generacijama euharistijsku gozbu. Predhodila je sveta ispovijed prisutnih, te klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom, u kojeme smo Bogu Trojedinom prikazali stare, nemoće, bolesne i usamljene.

Uslijedilo je slavlje euharistijske gozbe koje je predvodio domaći župnik, vlč. Ivica Puškadija uz suslavlje vlč. Josipa Horvata, koji su nakon homilije prisutnim bolesnicima podjelili bolesničko pomazanje.

Tim susretom, izmireni s Bogom i braćom ljudima, svi smo u radosti ušli u vrijeme došašća koje poziva na budnost, pripravnost. Po završetku misnog slavlja i zajedničkog fotografiranja zajedno smo se uputili na druženje u prostorije župnog dvora na okrepu i čašicu razgovora.