++++++16.12.2018.Vjerunauk firmanika u 8.00. prvopričesnika u 9.00.+++Radionica za druge razrede 8.00.-10.00. 2a, 10.00. -12.00. 2b i 2c na župnom dvoru dobro došli!!! +++

Prošle subote, 9.12.2017. u prijepodnevnim satima u prostorijama župnog dvora održane su radionice za djecu prvih razreda, a ove subote 16.12.2018. održane su radionice za učenike drugih razreda. Radionice su učenici s radošću posjetili i sa zanimanjem u njima sudjelovali. Radionicu su vodile i animirale gospođe Irena Rešeta i Miljenka Pavić. Učenici su pod vodstvom spomenutih gospođa izrađivali božićne ukrase, zvijezde iz kartone i krep papira kojim će ukrasiti božićna drvca u svojim domovima. Radionice su uspješno privedene kraju sa mnoštvo lijepih božićnih ukrasa, a uz kreativno izražavanje nije izostalo radosti, smjeha i pjesme.