Druge i treće nedjelje došašća u našoj župi predstavili su se ovogodišnji kandidati za primanje prve svete pričesti i svete potvrde.
Tom prigodom aktivno su sudjelovali i animirali euharistijska slavlja čitajući čitanja i molitvu vjernika i ispovjedili svoju vjeru nakon čega je uslijedilo prozivanje, a oni su svojim odgovorom "Evo me!", na proziv njihovog imena,  iskazali da iskreno i sa mnogo žara žele primiti sakrament za koji se pripremaju. Uz njih na euharistiskom su slavlju sudjelovali niihovi roditelji, prijatelji i rodbina, a uz krizmanike i njihovi kumovi koji su nakon slavlja mise imali susret i upoznavanje sa župnikom.
Činom svog predstavljanja župnoj zajednici kandidati su započeli intenzivniju pripremu za primanje sakramenata prve svete pričesti i svete potvrde.
Na tom put priprave pratimo ih svojom molitvom te ih ohrabrujmo primjerom svog življenja vjere.