Svečana proslava rođenja Isusa Krista, Sina Božjega u našoj župi započela je svečanim misnim slavljem u kapeli u Zasadbregu u 21 sat na badnju večer. Uoči te tzv. dječje polnoćke djeca iz Zasadbrega održala su božićni program sa recitacijama i hrvatskim pučkim pjesma te je taj program okrunjen misnim slavljem euharistiske žrtve koju je predvodio župnik Ivica Puškadija u prepunoj kapeli koja je te večeri bila pretijesna da bi  primila sve vjernike koji su pohrlili sa djecom da bi u zajedništvu proslavili rođenje Isusa Krista.

Svečana misa polnoćka započela je u župnoj crkvi svetog Jurja u ponoć na kojoj je župnik Ivica na svečani i simbolički način u ulaznoj procesiji unio lik djeteta Isusa pribavljenog u Betlehemu i položio u jasle postavljene za tu priliku podno oltara. Radosni zvuci božićnih pjesama odjekivali su u župnoj crkvi koja je te noći bila pretijesna za sve vjernike koji su došli sa svih krajeva naše župe. Na sam blagdan Božića u župi održane su tri svete mise koje su bile jako lijepo posjećene od strane župljana koji su na taj način posvjedočili svoju vjeru, a iza svake mise imali su priliku podati čast liku djeteta Isusa. Na misi u 15 sati na kojoj su se ispreplitali radosni glasovi hrvatskih božićnih pjesama, plač i smijeh najmlađih članova župe bio je i upriličen blagoslov djece koja su nakon mise i blagoslova radosno, sa zanimanje i divljenjem promatrala jedne od najstarijih jaslica Međimurja koje su postavljene u župnoj crkvi svetog Jurja.