+++ Župno hodočašće u župu Donja Voća 30.09.2018. na Mladu Misu vlč. Mira Denca, upisi u tijeku! Subota 22.09. župna kateheza firmanika u 8.00. a prvopričasnika u 9.00. u crkvi +++

„Ispunilo se vrijeme, približilo se kraljestvo Božje!

Obratite se i vjerujete evanđelju!“ (Mt4,15)

VIII. Križni put održat će se u subotu 24. velječe ove godine. Početak je u  župnoj crkvi u 7.30. sa sv. misom, a potom ćemo proći svih naših devet sela i moliti za našu župnu zajednicu, sve župljane od onih najmlađih do onih najstarijih! Posebno  stavljam na srce i preporučam u vaše molitve naše bolesne, starce i starice!

Neka u korizmenom duhu skromnosti budu i naša tzv. “čašćenja na postajama“ koja su običaj da se počasti one koji su se odlučili poći  na križni put. U nadi da ovaj tjedan koji Crkva slavi kao Kvatreni neka ga vjernici posvete molitvom, djelima pokore i ljubavi.

U nadi da  i u našoj župi bude prožet željom Crkve, pozivam Vas da se odazovete u subotu gdje ćemo biti svjedoci Kristovi sljedeći Isusa na križnom putu, i na taj način još tješnije biti povezani sa trpećeom Crkvom.

U slučaju snijega  Križni put se odgađa!

Radujem se Vašem dolasku!

Vaš župnik

I postaja:  - Crkva

( kreće se od crkve po Vinogradskoj ulici ˝Pekel˝ po Lopatincu )

II postaja: - Lopatinec – u ulici kod Šprajci