Poštovani župljani, draga djeco, mladi, roditelji, djedovi i bake!

Nalazimo se pred završetkom Korizme, vremena pokore, molitve i činjenja dobrih djela. Bog nam daje priliku da se pomirimo s braćom, sestrama i s Bogom.

Pozivam Vas na korizmenu Sv. Ispovijed koja će biti u našoj župi dana 22. ožujka 2018. god. prije podne od 10.00.u župnoj crkvi i u kapeli u  Zasadbregu, u 9.30. priprava za Sv. Ispovjed(u župnoj crkvi), a poslije podne od 18.00., u 17.30. priprava za Sv. Ispovjed

Radujem se Vašem dolasku, da bi tako svi zajedno kao župna zajednica, čista srca dočekali i proslavili naš najveći blagdan Uskrsnuće Isusa Krista!

Uskrs bez  ispovijedi nije Uskrs za nas kršćane!

Vaš župnik

Vozni red u nebo

Odlazak: svakoga trena.
Dolazak: kad Bog htjedne.
Brzi vlak-expres: Krsna čistoća, mučenička smrt.
Obični vlak: neizmjerno ufanje u Boga, izvršavanje dobrih djela (molitva, post, milostinja, istinsko obraćenje).
Izvanredni vlak (vozi vrlo rijetko samo u iznimnim slučajevima): Obraćenje u zadnjim trenucima života.

UPOZORENJE: povratnih karata ne izdajemo!!!

Djeca koja nisu došla do razuma voze se besplatno u naručju svete Majke Crkve.

Putnike molimo da sa sobom ne nose ništa osim dobrih djela, jer mogu s prtljagom zakasniti ili se zaustaviti na predzadnjoj stanici.

Putna isprava za nebo mora imati žig posvetne milosti.
Čovjek danas mnogo putuje kojekuda.

Za svako putovanje on se dobro sprema.

Za ovo posljednje i najvažnije putovanje u nebo spremajmo se ozbiljnije.

ŽELIMO SVIMA SRETAN PUT!!!!