+++ Subota 20.10. Župna kateheza firmanici U 7.30., prvopričesnici u 9.00. +++

Dana 24.03.2018. u župnom dvoru okupili su se vjeroučenici drugih razreda na radionici izrade proljetnog cvjeća od krep-papira, a  kao pripravu za nadolazeći blagdan Cvjetnice.

Želja je bila da djeca usvoje naćin izrade već pomalo zaboravljenog tradiciskog običaja koji je bio prisutan u minulim vremanima u ovim krajevima. Učenici su pod vodstvom naših vrijednih volonterki gđe. Irene Rešeta  i gđe. Miljenke Pavić izradli mnoštvo raznovrsnog cvijeća kojeg su ponjeli svojim domovima. Radionice su uspješno privedene kraju uz radost prisutnih i želju da i nadalje bude takvih programa u župi. Tom prilikom  župa je počastila sve prisutne i vrijedne učenike i volonterke malim domjenkom.