U subotu, 07. travnja 2018. u župoj je crkvi svetoj Jurja mučenika u Lopatincu održan nesvakidašnji događaj !

Naime, po sakramentu svetog kršenja djeca su Božja postali:

Samuel Horvat, sin Ivana i Sandre Horvat r. Špiranec sa stalnim prebivalištem Brezje 135.

kumovi su bili: Mario i Višnja Hren

Gabrijel Pintarić, sin Darka i Nataše Šafarić, sa stalnim prebivalištem Pleškovec 154.

kumovi su bili: Tomislav i Antonia Jalšovec

Ivan Podvez, sin Marka i Andreje r. Galović, sa stalnim prebivalištem Dragoslavec 71.

kumovi su bili: Marijan i Andrea Veselko

Aura Vuković, kći Kristijana i Tee r. Dvanajščak , sa stalnim prebivalištem Dragoslavec 81.

kumovi su bili: Nikola i Maja Štok

Lota Marcijuš, kći Dejana i Anite r. Vrbanec, sa stalnim prebivalištem Dragoslavec 91.,

kumovi su bili : Igor i Milena Polanec

Ariela Klanjščak, kći Nikole i Martine Srnec, sa stalnim prebivalištem Zasadbreg 19.

kum je bio: Patrik Novak

Eva Kovačić, kći Mihaela i Ane r. Srnec, sa stalnim prebivalištem Brezje 72.

kumovi su bili: Nikola i Anita Pintarić

Mladim roditeljim od srca čestitamo, te ih preporučamo u Vaše molitve!