Dana 14.travnja 2018. u našoj župnoj crkvi podjeljen je sakramen krštenja četvero djece koji su postali djeca Božja. Sakrament krštenja primili su:

Mia Šafarić, kći Siniše i Zvjezdane r. Hrešć iz Okruglog Vrha 127 a kumovi su bili Damir i Vedrana Herman

Vito Novak, sin Miljenka i Monike r. Krznar iz Lopatinca, Vrtna 6 , a kuma je bila Anita Krznar

Ivan Lesjak, sin Anđelka i Željke r. Lesjak iz Frkanovca 66 , a kumovi su bili Aleksandar i Ivana Srpak

Hana Šoltić, kći Luke i Tamare r. Belec iz Lopatinca, V. Nazora 13 , a kumovi su bili Karlo i Martina Šoltić

Sakrament svetog krštenja podjelio je vlč. Miro Denac, đakon koji je na službi u našoj župi  kojem su to ujedno bila i prva krštenja koje je podjelio na svojem putu prema svečeništvu. Njegova đakonska služba je  pomagati biskupu i njegovu prezbiteriju u Službi riječi, oltara i ljubavi. Kao služitelj oltara navješćivat evanđelje, pripremat žrtvu i vjernicima dijeliti Gospodnje Tijelo i Krv, a po biskupovom nalogu dužnost mu je da potiče i one koji ne vjeruju i one koji vjeruju da ih poučava u svetom nauku, da predsjeda molitvama, da krsti, prisustvuje vjenčanju i blagoslivlja ga, da nosi popudbinu umirućima i predvodi pogrebne obrede. Roditeljima želimo i molimo obilje Božjeg blagoslova te da budu roditelji prokušanih vrlina.