U ponedjeljak, 4.06.2018. u našoj župnoj crkvi u 18.00. sati,  održat će se sastanak roditelja djece drugih razreda osnovne škole, na kojem će

roditeljima biti podijeljene pristupnice za primanje sakramenta Prve Pričesti koju će njihova djeca primiti sljedeće godine.

U petak, 8.06.2018. u našoj župnoj crkvi u 18.00. sati, održat će se sastanak roditelja djece sedmih razreda osnovne škole, na kojem će

roditeljima biti podijeljene pristupnice za primanje sakramenta Svete Potvrde koju će njihova djeca primiti sljedeće godine.