Naš župljanin Nenad Šajnović danas je nakon svog  hodoćasničkog puta dugog oko 750 kilometara, stigao do Katedrale svetog Jakova u Santiagu de Composteli koja se  nalazi u gradu Santiago de Compostela u Španjolskoj. U katedrali koja je odredište na putu sv. Jakova, nalaze se posmrtni ostaci sv. Jakova Starijeg, jednog od apostola Isusa Krista.

Ovim hodočasničkim putem Nenad je ostvario svoj životni san i vjerujemo da kao i mnogi koji su prošli tim putem pronašao smisao i odgovore na svoja životna pitanja. Povratak u Hrvatsku predviđen je za slijedeći tjedan te vjerujemo kako će svoje bogato iskustvo sa hodošašća rado podjeliti i s nama. Kao župa upučijemo  iskrene čestitke našem župljaninu na odvažnosti, hrabrosti i ustrajnosti na hodočasničkom putu.