+++Vjerunauk firmanika u 7.30. prvopričesnika u 9.00. 24.11.2018. +++

U subotu, 23. lipnja 2018. varaždinski biskup Josip Mrzljak primio je u Biskupskom ordinarijatu u Varaždinu pjesnika Danijela Kralja iz župe Sv. Juraj na Bregu, u pratnji njegove majke Marine te župnika vlč. Ivice Puškadije ml.

Prigodom susreta, pjesnik Kralj darovao je biskupu Mrzljaku svoju četvrtu zbirku pjesama Moja Radost neprolazna u kojima poziva na radost i promišlja o događajima, okolnostima i trenutcima koji nas potiču da budemo radosni. U radosti njegovog življenja, unatoč sljepoći od rođenja, uvelike mu pomaže vjera koju osvjedočeno živi, te podrška majke Marine i ostalih članova obitelji.

O svojem stvaralaštvu, životu i promišljanjima porazgovarao je s biskupom Mrzljakom i izrazio zahvalnost za ovaj susret i za sve dobro koje prima preko biskupovog pastirskog služenja.

Nikola Tomašević