ŽUPA SVETI JURAJ NA BREGU

Get Adobe Flash player
+++ +++

27.10.2018. Na župnoj katehezi firmanika župnik vlč.Ivica Puškadija poklonio je osamnaest Biblija mladih za redovito sudjelovanje u životu župne zajednice i produbljivanje osobne vjere kroz župnu katehezu navedenim firmanicima:

 

Samuelu Crnčec Lopatinec

Luciji Čih Lopatinec

Evi Kolac Zasadbreg

Rei Krnjak  Vučetinec

Natali Kralj Vučetinec

Lovru Latinu Mali Mihaljevec

Eli Strah Brezje

Pauli Mađarić Zasadbreg

Vidi Petričević  Vučetinec

Pauli Perko Lopatinec

Adrianu Radeku Zasadbreg

Ivanu Sobočanu Zasadbreg

Marku Srpaku Zasadbreg

Karli Šoštarić Frkanovec

Josipi Šprajc Brezje

Sari Šafarić Lopatinec

Davidu Tarandeku Zasadbreg

Martini Zadravec Zasadbreg

Župnik je čestitao navedenima, uz želju da i nadalje budu radosni navjestitelji Božje riječi i riječima i djelima, da još više aktivno se ukljuće u život župne zajednice,  a upravo Biblija je najbolja knjiga za upoznavanje sebe kao osobe, i onog što Bog od nas očekuje.

  • An Image Slideshow

Crkva iz zraka

  • An Image Slideshow

Molitva Majci Božjoj Lauretanskoj

MOLITVA MAJCI BOŽJOJ LAURETANSKOJ, ZAŠTITNICI ŽUPE SV. JURAJ NA BREGU

Presveta Bogorodice! Tvoj sveti lik nije uništen u urušenju Crkve.
Čudesno sačuvan postao nam je znakom da ti u srcu  naše župe želiš na osobit način biti prisutna kao Zaštitnica i Utočište svima koji ti povjere svoje tjeskobe i nade, svoje boli i brige. Ohrabreni tim znakom, puni pouzdanja i pobožnosti, tvome Srcu povjeravamo i predajemo svako dijete i sve mlade, bolesnike i patnike, siromahe naše župe i Domovine.
Pohodi sve naše obitelji i uvedi u njih jedinoga Spasitelja Isusa Krista da budu zdrave, vjerne i potomstvom blagoslovljene.

Marijo Lauretanska, moli za nas i moli s nama za mir u našoj ispaćenoj Domovini, da kroz sve poteškoće i opasnosti života sretno stignemo u radost Presvetoga Trojstva, da ga hvalimo i slavimo u sve vijeke vjekova.
Amen.

Majko Božja Lauretanska- moli za nas!

Panorama crkve

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Laudato TV

  • An Image Slideshow

40 dana za život

  • An Image Slideshow