+++Vjerunauk firmanika u 7.30. prvopričesnika u 9.00. 24.11.2018. +++

27.10.2018. Na župnoj katehezi firmanika župnik vlč.Ivica Puškadija poklonio je osamnaest Biblija mladih za redovito sudjelovanje u životu župne zajednice i produbljivanje osobne vjere kroz župnu katehezu navedenim firmanicima:

Samuelu Crnčec Lopatinec

Luciji Čih Lopatinec

Evi Kolac Zasadbreg

Rei Krnjak  Vučetinec

Natali Kralj Vučetinec

Lovru Latinu Mali Mihaljevec

Eli Strah Brezje

Pauli Mađarić Zasadbreg

Vidi Petričević  Vučetinec

Pauli Perko Lopatinec

Adrianu Radeku Zasadbreg

Ivanu Sobočanu Zasadbreg

Marku Srpaku Zasadbreg

Karli Šoštarić Frkanovec

Josipi Šprajc Brezje

Sari Šafarić Lopatinec

Davidu Tarandeku Zasadbreg

Martini Zadravec Zasadbreg

Župnik je čestitao navedenima, uz želju da i nadalje budu radosni navjestitelji Božje riječi i riječima i djelima, da još više aktivno se ukljuće u život župne zajednice,  a upravo Biblija je najbolja knjiga za upoznavanje sebe kao osobe, i onog što Bog od nas očekuje.