+++Vjerunauk firmanika u 7.30. prvopričesnika u 9.00. 24.11.2018. +++

Dim lights

Dragi župljani, ljudi  dobre volje!

Radostan sam što možemo  sačuvati trenutak onoga što smo zajedno učinili a to je obnova naše župne crkve koja ponovno stoji na najvišem vrhu Međimurja ponosna, ljepa i svima nama draga „naša crkvica“.

Neka Bog blagoslovi sve nas koji se ugrađujemo kao živo kamenje da bi ostavili trag onima koji dolaze poslije nas. Bog neka blagoslovi ovu župu i sve njene župljane od onih najmlađih do onih najstarijih, kao i ljude dobre volje naše dobročinitelje znane i neznane, a Marija Lauretanska čudotvorna Gospa neka čuva i branii štiti naš Hrvatski dom!

Neka i ovaj video bude spomen sloge i zajedništva, svima nama župljanima i onima u tuđini koji nas hrabre i podržavaju, kao i dobronamjernim posjetiteljima naše župne stranice!

vlč. Ivica Puškadija, župnik