+++Dragi župljani ponovno možete pročitati duhovnu misao za svaku nedjelju u rubrici Kutak za dušu koje piše Mijo Rak, toplo preporučam +++Hodočašće na Mariju Bistricu 06.07.2019. upisi u tjeku+++

ADVENTSKA ISPOVIJED

I KLEČANJE U NAŠOJ ŽUPI

U petak 12. XII. u 10.00.- 11.00. sati biti će Velika adventska ispovijed u našoj župi: pozivam Vas sve  Vas dragi župljani od onih najmlađih do najstarijih, da iskoristimo taj milosni trenutak za našu župnu zajednicu, i pripravimo put Gospodinu.

Svećenici će početi ispovijedati u 10.00. sati a priprava za sakrament pomirenja u župnoj crkvi  započinje 15 min.ranije.

Tog dana je i župno godišnje klanjanje nakon mise prema rasporedu po selima.

Poslije podne u 17.00.-18.00. bit će II dio advenske ispovijedi, a 16.45. priprava za sakramenat pomirenja!

Želim svima Vama dragi župljani  da se Isus rodi u srcima svih nas, koji ga radosno išćekujemo!

Vaš župnik

RASPORED GODIŠNJEG KLEČANJA PRED PRESVETIM,

U ŽUPI SV. JURAJ NA BREGU 12.12.2018.GOD.

7.30. SV. MISA

I NAKON MISE IZLAGANJE PRESVETOG