+++Dragi župljani ponovno možete pročitati duhovnu misao za svaku nedjelju u rubrici Kutak za dušu koje piše Mijo Rak, toplo preporučam,+++ Župna kateheza 26.01.2019. u 7.30. firmanici,9.00. prvopričesnici, 10.00.2.razred,u 11.00.1.razred Kateheze se održavaju u crkvi +++

BREZJE

LOPATINEC

VUČETINEC

OKRUGLI VRH

DRAGOSLAVEC

PLEŠKOVEC

ZASADBREG

MALI MIHALJEVEC

FRKANOVEC

IZ OSTALIH ŽUPA

UKUPNO

KRŠTENIH: 53 (27 dječaka, 26 djevojčica)

UMRLIH: 55 (26 muškaraca, 29 žena)

VJENČANIH: 11 parova

i 20. mladića župljana naše župe, koji su kršteni u ovoj župi a vjenčali su se u župi mlade

FIRMANIKA: 38

PRVOPRIČESNIKA: 43