+++Dragi župljani ponovno možete pročitati duhovnu misao za svaku nedjelju u rubrici Kutak za dušu koje piše Mijo Rak, toplo preporučam,+++ Župna kateheza 26.01.2019. u 7.30. firmanici,9.00. prvopričesnici, 10.00.2.razred,u 11.00.1.razred Kateheze se održavaju u crkvi +++

Primanjem Sakramenta Krštenja članovima naše župne zajednice 12.01.2019. postali su :

Vilim  Zadravec, sin Tihomira i Jelene r. Perko, sa stalnim prebivalištem Ive Lole Ribara 10 b, Lopatinec

Kumovi su bili Marko i Marta Marodi

Sophia Martina Peter, kći Christiana Michaela Peter i Laure r. Bistrović, sa stalnim prebivalištem Weisenheim am Sand in den Almen 10.

Kuma je bila Diana Borko

Antonija Šafarić, kći Sandija i Ivane r. Turk, sa stalnim prebivalištem Pleškovec 146

Kumovi su bili Toni i Mladena Novak

Korina Herman, kći Dejana i Nine r. Horvat, sa stalnim prebivalištem Pleškovec 52 a