+++Dragi župljani ponovno možete pročitati duhovnu misao za svaku nedjelju u rubrici Kutak za dušu koje piše Mijo Rak, toplo preporučam +++

Pozivam  Vas sestre i braćo, dragi roditelji, djeco i mladi, starci i starice, te dragi gosti iz okolnih mjesta da i ove godine budete dionici  pobožnosti  Križnog puta na otvorenom po našoj župi dana 16.03.2019.god.

Početak je u župnoj crkvi Sv. Jurja, mučenika  sa misom u 7.30., a nakon toga u procesiji prolazimo kroz devet sela, ukupno 24.km., a završetak i posljednja postaja biti će u crkvi u poslije podnevnim satima.

Po geslom: «Obrati se i vjeruj evanđelju» pripravimo svoja srca,  jer Isus kuca na vrata naših srdaca, došao je radi čovjeka grešnika a ne pravednika.

Prilika je da svojim prisustvom dadnemo svjedočanstvo i slavu Trojedinom Bogu za sva primljena dobročinstva,  te osobno u dubini svoga srca provedeno jedan dan molitve, posta, činjenje dobrih djela sa pjesmom zahvale i vapaja.

Sve što nam je potrebno jest puno volje, optimizma i strpljivosti i dobra obuća!

Radosno Vas očekujem!

Vaš župnik!