+++Dragi župljani ponovno možete pročitati duhovnu misao za svaku nedjelju u rubrici Kutak za dušu koje piše Mijo Rak, toplo preporučam +++ Roditeljski sastanak prvopričesnika u Nedjelju 20.10.u 10.30. +++

U subotu 23. ožujka 2019. održana je radionica za učenike drugih razreda naše župe. Na radionici je prisustvovao veliki broj učenika. Voditeljice su bile naše župljanke koje su surađivale sa domaćim župnikom vlč. Ivicom Puškadijom. Učenici su od papira i drugih materijala izrađivali narcise, cvijetove koji simboliziraju ponovno rođenje koje se povezuje sa nadolazećim najvećim kršćanskim blagdanom, Uskrsom. Uz zabavu, pjesmu i rad vrijeme je brzo prolazilo, a nakon svega bilo je i vremena za okrijepu.

Druga radionica održana je 30. ožujka za učenike prvih razreda Osnovne škole. Izrađivali su se stalci za uskrsna jaja i maslinove grančice. Tema radionice ovoga puta bila je usmjerena na Isusa koji je središte korizme, vazmenoga vremena, a u konačnici i našega kršćanskoga života.

Materijale za radionice i okrijepu osigurao je župnik vlč. Ivica Puškadija. Roditeljima koji su dovezli djecu na radionice od srca zahvaljujemo, kao i voditeljicama koje su odvojile svoje vrijeme, a time su im omogućile  da nešto nauče, da se međusobno druže i upoznaju. Složili smo se svi zajedno da takvih druženja treba biti više!