+++17.11.Roditeljski sastanak 2.razreda nakon poldanje mise u Crkvi+++Prodaja župnih kalendara od ove nedjelje 17.11.nakon mise u sakristiji ili u uredovno vrijeme na župnom uredu+++

Vama koji vjerujete, radujte se! Vama koji ne vjerujete, nadajte se, Isus je i za vas umro i uskrsnuo! Grob je prazan, a duša je čaša koja se prelijeva... Križ Velikog petka zbog naših grijeha... Tišina Velike subote zbog naše nade i vjere... Dubina smisla Uskrsa zbog trajne radosti i ljubavi... Suzama kajanja oprao si mi dušu, oprostio mi, iscijelio me, privio me na svoje milosrdno srce. Radost tvojeg uskrsnuća otvorila je kamen grobni moje duše vratila smisao svemu, donijela mir, ražarila nadu, probudila vjeru. zapečatila ljubav... ”Kamen koji odbaciše graditelji postade kamen zaglavni. Gospodnje je to djelo: kakvo čudo u očima našim! Ovo je dan što ga učini Gospodin: kličimo i radujmo se njemu!” Sretan Uskrs!