+++Dragi župljani ponovno možete pročitati duhovnu misao za svaku nedjelju u rubrici Kutak za dušu koje piše Mijo Rak, toplo preporučam +++

”Mir vam ostavljam, mir vam svoj dajem. Dajem vam ga, ali ne kao što svijet daje. Neka se ne uznemiruje vaše srce i neka se ne straši.”

Isusov mir je mir usprkos svega, unatoč svim suprotnostima koje čovjeku donose nemir, bude tjeskobu i ugrožavaju život. To je duboki mir, oslonjen na stijenu, izvor vječnosti. Taj mir Isus uspostavlja u dubini duše koju je ispunio Duhom Svetim Braniteljem. To je mir koji vidi dalje, mir koji prolazi kroz prepreke, mir koji ljubi I pobjeđuje!

Mijo Rak