+++Dragi župljani ponovno možete pročitati duhovnu misao za svaku nedjelju u rubrici Kutak za dušu koje piše Mijo Rak, toplo preporučam +++ Roditeljski sastanak prvopričesnika u Nedjelju 20.10.u 10.30. +++

Varaždinski biskup Josip Mrzljak zaredit će petoricu novih svećenika u subotu 15. lipnja 2019. u Varaždinskoj katedrali.

Misa ređenja započet će u 10 sati, a za svećenike će biti zaređeni:

Mladen Cikač iz Župe Pohoda BDM Macinec,

Andrija Kopjar iz Župe BDM Kraljice svete krunice Remetinec,

Dario Levanić iz Župe svetog Mihaela arkanđela Sračinec,

Mislav Mikac iz Župe svete Elizabete Ugarske Jalžabet

te Rafael Mikec iz Župe svete Marije Magdalene Štrigova.

Preporučam ih u vaše molitve, a napose našeg đakona Daria!