+++17.11.Roditeljski sastanak 2.razreda nakon poldanje mise u Crkvi+++Prodaja župnih kalendara od ove nedjelje 17.11.nakon mise u sakristiji ili u uredovno vrijeme na župnom uredu+++

Trojedini Bože...
Da nam nisi otkrio dubinu, širinu i visinu svoga srca još bismo svojim umom tapkali u mraku. Da nisi sišao u našu povijest i govorio nam po svojim izabranicima koje si prosvijetlio svjetlom vjere, još bi nam bilo teško razumijeti tvoju nježnost, ljubav i milosrđe.
Jer si sišao među nas, u punini, u svome ljubljenome Sinu, mi smo te, u Njemu prepoznali kao Oca, koji nas je prvi ljubio i ljubi. I još više, po Isusu Kristu - Sinu, upoznali smo da je On od tebe primio sve, a ti si po Njemu stvorio sve. Vaša ljubav, Vaš poljubac - Duh Sveti, Branitelj, Tješitelj razlivena je u našim srcima. U toj vatri, rosi, vjetru ljubavi i mi se umorni i opterećeni odvažujemo s ljubavlju utjecati Tebi, živi i vječni, prisutni Oče, Sine i Duše Sveti. Trojedini Bože, neizmjerna ljepoto i dubino ljubavi i života, Izvore svakog života, privuci nas u dubinu svoje ljubavi. Operi nas, očisti te mognemo s ljubavlju uroniti u ocean života, koji si samo Ti. Neka tako bude, u Duhu tvome, po Sinu tvome te prispijemo tebi Ocu svome. Amen

Mijo Rak