+++Dragi župljani ponovno možete pročitati duhovnu misao za svaku nedjelju u rubrici Kutak za dušu koje piše Mijo Rak, toplo preporučam +++

"Što kažu ljudi tko sam ja?(...) Što vi kažete...?"

Isus zna odvovor ali ipak nas pita da bi i mi postali svjesni tko je Isus za nas. Po tome odgovoru vidjeti ćemo kamo trebamo krenuti i kakvi smo sada.  Za  neke je prorok, za Petra Krist, Pomazanik, Spasitelj. Promisli na tren i odgovori Isusu iskreno, istinito. Ako si i daleko on te želi privući svome svetomu srcu. Za  njega si dragocjen/a. Tvoj život mu je važan. Tebe je otkupio, on Bog, čezne za svojom ljubavlju. Uzvrati mu ljubavlju na ljubav! Utješi Gospodina koji je za tebe dao život. Za mene si jedini Smisao, izvor nade i Spasitelj!

Mijo Rak