+++Dragi župljani ponovno možete pročitati duhovnu misao za svaku nedjelju u rubrici Kutak za dušu koje piše Mijo Rak, toplo preporučam +++ Roditeljski sastanak prvopričesnika u Nedjelju 20.10.u 10.30. +++

Na blagdan Majke Božje Bistričke, 13. srpnja župna zajednica župe Sv. Juraj na Bregu primila u zajedništvo žive Crkve šestero djece koji su primili sakrament Sv. Krštenja u vjeri svojih roditelja i kumova. Kršteni su Ivan Novak, Elena Banić,Patrik Gregorinčić,Veronika Kneklin, Laura Mesarić i Eva Kušar.  Tako i ove godine ova župa ima više kršenih, a do sada je kršteno 31.dijete, a umrlih župljana koje smo ispratili na posljednji počinak 24.župljana.

Bogu hvala na ovom danu što ga Gospodin učini, kao i roditeljima koji daruju život neka ih naša Nebeska Majka Marija čuva i brani, te da budu roditelji prokušanih vrlina svojoj djeci!