“Načinite sebi kese koje ne stare, blago nepropadljivo na nebesima, kamo se kradljivac ne približava i gdje moljac ne rastače.”

Sve prolazi i to uistinu brzo. Ništa i nikoga ne možemo zadržati. Ljudi i vrijeme su nam darovani,  zato činimo dobro u vrijeme koje primamo. Najveće blago je vječnost...život vječni koji nam je Otac pripremio. Nema veće sreće ni veće ljepote od života u Kraljevstvu Božjem, zato se isplati dati sve da bi primili sve. Usmjeravajmo svoje srce prema tom blagu, promišljajmo o njemu i uočimo čudo ljepote koje nam je obećano, ako budemo pripravni. Ne odgađajmo promjene u tom smjeru. Otac je neizmjerno milosrdan, zato možemo s nadom gledati u svoj život i ne moramo strepiti ako pogriješimo. Ipak, ne odgađajmo pokajanja i stvarne promjene života u skladu s Božjim kraljevstvom koje nam je Isus navijestio. Budimo pripravni!

Mijo Rak