Poštovani župljani draga djeco, mladi, roditelji, djedovi i bake!

Nalazimo se pred završetkom Korizme, vremenu pokore, molitve i činjenja dobrih djela. Bog nam daje priliku da se pomirimo s braćom i sestrama, i sa Bogom.

Ispovijed bolesnika po kućama  uz poštivanje svih epidemiloških mjera 23.03. od 9.00. Brezje, Lopatinec i Vučetinec

24.03. od 9.00. Mali Mihaljevec, Zasadbreg,Frkanovec, Dragoslavec, Okrugli Vrh i Pleškovec

Pozivam Vas na korizmenu Sv. Ispovijed koja će biti u našoj župi dana 25.03. 2021. god. prije podne od 10.00.-11.00. i poslije podne 17.00. – 18.00.

Sveta ispovijed  zbog epidemiloških mjera bit će vani na otvorenom.tj. u cinktoru uz obaveznu upotrebu zaštitnih maska!

Od iduće nedjelje  Cvjetnice  poldanja sv. misa u 10.30. biti će na otvorenom u cinktoru, a nakon mise roditeljski sastanak firmanika na otvorenom!

Radujem se Vašem dolasku, da bi tako svi zajedno kao župna zajednica, čista srca dočekali i proslavili naš najveći blagdan Uskrsnuće Isusa Krista!

Vaš župnik

Obavijesti o smrti